www.czechdata.cz

Novinky

Modem Cambium MU MIMO

Rozdělujeme službu internet a zápůjčku modemu.
Nyní si můžete modem ke službě internet MAX pronajmout, nebo rovnou koupit.

Cambium 4×4 MU MIMO

Vážení uživatelé sítě, během července tohoto roku bude nová technologie Cambium 4×4 MU MIMO dostupná na 90% všech našich vysílačů a dále plánujeme do konce roku rozšířit pokrytí ve všech lokalitách tak, aby vzdálenost mezi klientem a vysílačem byla co nejkratší.

Děkujeme nejen stávajícím uživatelům, ale i těm, které jsme již přesvědčili o kvalitách a přednostech nové technologie Cambium 4×4 MU MIMO.

Bez Vás by to nešlo 🙂

Nový ceník internetu MAX

5.6.2020 byl zveřejněn konečný ceník, který je platný pro tarify MAX, které jsou poskytované pouze na nové stabilní technologii Cambium 4×4 MU MIMO. Ceny jsou konečné a zaručují stabilní provoz této technologie včetně servisu zdarma.

Nová superrychlá síť 4×4 MU MIMO

Od 1. června 2020 začínáme připojovat uživatele s objednanými tarify Max 50,100 a PRO pouze do nové superrychlé sítě 4×4 MU MIMO. Objednávky se realizují zhruba do 10 pracovních dnů od jejich přijetí. Upozorňujeme, že počet připojených uživatelů k jednomu vysílači je, z důvodů zachování té nejlepší kvality přenosu dat, striktně omezen.

Cambium 4×4 MU MIMO v Hatích a v Halounech

Další přístupové body vysokorychlostní sítě Cambium 4×4 MU MIMO pro ISP jsou uvedeny do ostrého provozu. Technologie jsou umístěny na vysílači Hatě a pokrývají obce Hatě, vzdálené Nesvačily, Skuhrov a část Drahlovic, Všeradic. Další přístupový bod je umístěn na Hostinci u Zrzavého Paviána v Halounech a pokrývá část u lesa a pod hostincem. Pokračujeme dál a následují obce Zadní Třebaň, Hlásná Třebaň.

Cambium 4×4 MU MIMO v Řevnicích

Další přístupový bod vysokorychlostní sítě Cambium 4×4 MU MIMO pro ISP byl uveden do ostrého provozu. Technologie je umístěna na vysílači Rovina a pokrývá 80% města Řevnic. Na superrychlý internet vzduchem se tak od 25. května 2020 mohou těšit obyvatelé Řevnic. I v této nelehké době pokračujeme dál a následují obce Zadní Třebaň, Hlásná Třebaň, Svinaře, Hatě.

Spouštíme vysokorychlostní síť Cambium Networks

Od 1.5.2020 spouštíme novou vysokorychlostní síť Cambium Networks, na které budeme provozovat rychlý, stabilní a bezpečný internet. Naše společnost se tímto zaměří na kvalitu připojení, nikoliv na přeplněné vysílače klienty s výsledně nízkou cenou, vysokého finančního obratu a de facto pomalým přenosem dat. Vše bude záležet na prioritách zákazníka, zda bude chtít jít cestou levného a pomalého internetu, nebo zda dá přednost kvalitnímu připojení za odpovídající cenu. Již nyní probíhá výstavba v Řevnicích a okolí, dále od 6. měsíce v celé síti.

Upgrade spoje Liteň

Dne 1.4.2020 dojde k posílení páteřního spoje ze Zadní Třebaně do Litně. Trasa bude disponovat kapacitou 1 Gbps. Tímto je kromě Litně posílen i směr Běleč, Korno a Měňany.

Upgrade spoje Zadní Třebaň

Dne 26.3.2020 došlo k posílení páteřního spoje z optické sítě do telekomunikační soustavy Zadní Třebaň. Trasa nyní disponuje kapacitou 2 Gbps.

© 2020 DATA CONNECT s.r.o. | Czechdata.cz | Internet a digitální televize​